Depositphotos_29988533_original

Leśniczówka Biebrzańska

 

Lesniczowka Biebrzanska

DSC00375

 

Leśniczówka Biebrzańska położona jest przy „Carskiej Szosie” w miejscowości Budy-Dobarz, w samym sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego. W pobliżu przebiega kilka szlaków pieszych: niebieski, czerwony, żółty, rowerowych: zielony, Podlaski Szlak Bociani, ścieżek edukacyjnych: Grobla Honczarowska, Torfowiska Wysokie, ścieżki i szlaki wokół Twierdzy Osowiec.

Nasza Leśniczówka pochodzi z końca XIX wieku, jest to budynek gruntownie odnowiony i przystosowany do celów agro-turystycznych. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę z prysznicem, oraz standardowe wyposażenie tj: łóżka, szafki, stolik, lampki nocne, szafę, krzesła itp.
Na życzenie gości przygotowujemy śniadania domowe i obiadokolacje. Potrawy są przygotowywane według starych regionalnych receptur ze zdrowych, ekologicznych produktów.

 

 

 
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

 

Jest to idealne miejsce dla ludzi szukających ciszy i spokoju, pragnących bliskiego kontaktu z naturą. Z okien pokoju często można zaobserwować łosia, dudka czy bielika, a w zimie usłyszeć wilka. Rozległe czyste lasy są ostoją dla wielu zwierzą i rajem dla grzybiarzy.